altiore services     FAQ

ALTIORE LOGO m.png

Mohlo by Vás zajímat?

Nabízíte čištění bazénů?


Ano, naše společnost okrajově nabízí tuto službu. Službu většinou poskytujeme společně s údržbovými pracemi při správě trávníku a soukromých zahrad.
Nabízíte jednorázové mytí oken?


Ano! Nabízíme i jednorázové úklidy, individuálně pak i pouze úklid oken bez využití dalších úklidových služeb.
Navrhujete zahrady?


Ano! Naše společnost nabízí ve spolupráci se zahradním architektem i tuto službu. Navrhneme Vám zahradu dle Vašich přání. Navrhujeme městské parky, soukromé zahrady, okrasné i užitné. Následně jsme schopni provést celou dodávku a samotnou realizaci projektu.
Vymáháte pohledávky?


Bohužel NE! Jsme ale schopni Vás skontaktovat s naším obchodním partnerem se skvělými referencemi, který se této problematice úspěšně věnuje více jak 20let.
Jaký je nosný program společnosti Altiore services?


Nosným programem naší společnosti, je komplexní poskytování úklidových služeb a údržba zeleně. Rádi se postaráme jak o městskou zeleň, tak i o vaši soukromou oázu klidu, zahradu, park, zkrátka vše, co do tohoto souboru patří. Altiore services, je společnost kterou tvoří zejména lidé s velkým zájmem, úctou a respektem. Své práci, kterou děláme opravdu rádi a s nadšením rozumíme a neustále se v této oblasti, na kterou se v posledních letech klade stále větší důraz zdokonalujeme. Od konzultace k realizaci vašich požadavků, až po údržbu daného komplexu, přistupujeme s maximálním nasazením, svědomitě a vždy s maximálním důrazem na odbornou úroveň zpracování jednotlivých etap celého projektu. Postupujeme s ohleduplností k přilehlým objektům a respektujeme povahu lokality. Pokud by Vás něco zajímalo, zavolejte nám.