altiore services     FAQ

Mohlo by Vás zajímat?

Nabízíte čištění bazénů?


Ano, naše společnost okrajově nabízí tuto službu. Službu většinou poskytujeme společně s údržbovými pracemi při správě trávníku a soukromých zahrad.
Nabízíte jednorázové mytí oken?


Ano! Nabízíme i jednorázové úklidy, individuálně pak i pouze úklid oken bez využití dalších úklidových služeb.
Navrhujete zahrady?


Ano! Naše společnost nabízí ve spolupráci se zahradním architektem i tuto službu. Navrhneme Vám zahradu dle Vašich přání. Navrhujeme městské parky, soukromé zahrady, okrasné i užitné. Následně jsme schopni provést celou dodávku a samotnou realizaci projektu.
Vymáháte pohledávky?


Bohužel NE! Jsme ale schopni Vás skontaktovat s naším obchodním partnerem se skvělými referencemi, který se této problematice úspěšně věnuje více jak 20let.
Jaký je nosný program společnosti Altiore services?


Nosným programem naší společnosti, je komplexní starost o zeleň. Rádi se postaráme jak o městskou zeleň, tak i o vaši soukromou oázu klidu, zahradu, park, okrasné jezírko, zkrátka vše, co do tohoto souboru barev, tvarů, zvuků a vůní patří. Zeleň jsou plíce naší krásné planety země. Rádi se Vám představíme. Altiore services, je společnost kterou tvoří zejména lidé s velkým zájmem, úctou a respektem ke všemu tomuto zelenému bohatství. Své práci, kterou děláme opravdu rádi a s nadšením rozumíme a neustále se v této oblasti, na kterou se v posledních letech klade stále větší důraz zdokonalujeme a to nejen v technické vybavenosti ale především vzdělaností v této nádherné disciplíně. Od konzultace k realizaci vašich požadavků, až po údržbu daného komplexu, přistupujeme s maximálním nasazením, svědomitě a vždy s maximálním důrazem na odbornou úroveň zpracování jednotlivých etap celého projektu. Ztotožníme se s Vaším estetickým cítěním, tak abychom se k požadovaným zásahům do souboru jednotlivých prvků a instalací přiblížili co nejvíce Vašim požadavkům a zároveň dodrželi veškeré postupy potřebné ke zdravému rozvoji všech jednotlivých komponent zahrnutých v jednom velkém živoucím organismu. Postupujeme s ohleduplností k přilehlým objektům a respektujeme povahu lokality. Udržitelnost, stálé navyšování užitné a estetické hodnoty, funkčnost a praktické využití takových to zelených oáz, je projevem vyspělosti, respektu a vděčnosti člověka k přírodě. Pokud máte s touto problematikou podobné cítění, budeme velmi potěšeni obrátíte-li se na nás. Rádi vaše požadavky prostudujeme a nabídneme řešení. Pracujeme s elánem a chutí na malé zahrádce ale tak i na rozsáhlých urbanistických projektech. Nikdy jsme si nestanovovali minimální hranice hodnoty projektu, neodmítáme zákazníky a moc rádi pomůžeme třeba i Vám. Pokud by Vás něco zajímalo, zavolejte nám. Jsme tu pro vás.

NAŠE SPOLEČNOST

Altiore services s.r.o. je společnost která vznikla v roce 2019 a převzala veškeré podnikatelské aktivity jednatele v oblasti technické správy nemovitostí a ostrahy, bezpečnosti a úklidových služeb . Jsme certifikovaní odborníci v oboru.

NAŠE SLUŽBY

Sídlo společnosti

Ke Srážku 1827/1, Modřany, 143 00 Praha 4

Zavolejte nám
Napište nám
Běžná pracovní doba

Po - pá: 8.00 - 18.00
​​Sobota: 8.00 - 13.00
Neděle: 8.00 - 13.00

FAQ - často kladené otázky

© 2019 - 2021  Altiore services s.r.o.   

ALTIORE LOGO m.png

+420 602 673 488

  • 0fdef751204647a3bbd7eaa2827ed4f9