Úklidové služby

Kvalitní úklid ve všech prostorech

Činnosti v úklidových službách

Pravidelné úklidy administrativních budov, obchodních řetězců, logistických areálů, zdravotnických zařízení, průmyslových areálů.

Veškeré činnosti zajišťují zaměstnanci proškoleni dle kvalifikačních standardů národní soustavy kvalifikací – úklidový pracovník.
Dodržujeme všechny standardy úklidu.
Bezpečnost práce
Barevné kódovaní úklidu
Správné určení chemie dle ošetřovaného povrchu 
a správného PH
Údržba, kontrola a skladování pomůcek
Profesionalita, kvalita a spolehlivost
Pravidelné úklidy
Jednorázové úklidy

V čem se na nás můžete obrátit?

Úklid kanceláří
Průmyslové čištění
Stavební úklid
Úklid skladu
Speciální úklidové činnosti
Jednorázové úklidové práce

Úklid kanceláří

Profesionální úklid kanceláří a administrativních prostorů, které budou po našem zásahu zářit čistotou. Zajišťujeme pravidelné i jednorázové úklidy. Úklid je prováděn pečlivými a diskrétními pracovníky, kteří rádi vyhoví Vašim časovým možnostem tak, aby nebyl narušen běžný provoz kanceláří.
Vytírání podlahových krytin
Odstranění prachu z nábytku
Čištění koberců
Vynášení odpadu

Průmyslové čištění

Úklidovou činnost provádíme i ve výrobních areálech a halách - čistíme stropy, stěny, okna, světlíky, technické instalace, potrubí, rozvody na stěnách i ve výškách, osvětlení, stroje, klimatizace, rozvody vzduchu a mnoho dalšího. Neváhejte se na nás obrátit s individuálním požadavkem, nic pro nás není problémem. 

Stavební úklid

Zajišťujeme důkladný úklid bytu, domu, kanceláří, výrobních hal a jiných prostor po stavebních pracích, rekonstrukci a malování. Stavební úklidy provádí tým precizních pracovníků, kteří využívají profesionální čisticí prostředky a speciální zařízení, šetrná ke všem povrchům. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vás informujeme o možném termínu a předběžné ceně. 

Úklid skladu

Mimo jiné provádíme generální a pravidelný úklid skladových prostor - čištění a vysávání skladových regálů, svítidel, podlahy a příslušenství. Díky moderním technologiím provádíme i hloubkové vyčištění silně znečištěných průmyslových objektů. Samozřejmostí je diskrétnost a profesionalita. 

Speciální úklidové činnosti

Mytí a čištění fasád, odstraňování graffiti, čištění ploch od mechu, olejových skvrn a odstraňování žvýkaček.

Jednorázové úklidové práce

Naše služby
Mytí oken
Praní koberců mokrou a suchou cesto
Hloubkové čištění podlah
Polymery podlahových krytin
Generální úklidy objektů
Výškové práce – čištění prosklených ploch budov
Ošetření kamene – broušení, krystalizace, leštění.
Dezinfekce prostor

Další doplňující služby

Robotizace v úklidových službách

Jsme moderní společnost, která se nebrání inovacím. Pro úklid používáme vyspělé technické vybavení, jako jsou úklidové mycí automaty, které lze naprogramovat pro samostatný úklid podlahových ploch bez obsluhy

Tyto mycí automaty vnímáme jako budoucnost v úklidu. Protože je tato služba stále ještě dost specifická, rádi Vám podáme potřebné informace na osobní schůzce.
O nás
Altiore services s.r.o. je společnost, která vznikla v roce 2019 a převzala veškeré podnikatelské aktivity jednatele v oblasti technické správy nemovitostí a ostrahy, bezpečnosti a úklidových služeb. Jsme certifikovaní odborníci v oboru.
O společnosti
IČO: 07821000
DIČ: CZ07821000
Altiore services s.r.o., C 308182 vedená u Městského soudu v Praze
Údržba zeleně, úklidové služby a venkovní úklid
© 2024 Altiore services s.r.o. Praha. Všechna práva vyhrazena
checkmark-circle